بیسکوتی کیک، تولیدکننده و عرضه کننده انواع شیرینی، کیک، کوکی، ماکارون و …، طیف وسیعی از شیرینی های خوش طعم و رنگارنگ را در فهرست محصولات خود قرار داده است. کودکان، بزرگسالان از هر سلیقه و مزاجی، طعم خاص و متفاوت شیرینی های این برند قنادی را خواهند پسندید.

پودر کاکائو، پودر شیر، شکر، کارامل، میوه، آرد و … همگی از بهترین کیفیت درجه یک در شیرینی و کیک های بیسکوتی کیک استفاده شده و این برند قنادی، حساسیت و توجه خاصی به بالا بودن سطح کیفی محصولات خود دارد.همین طور کیک و شیرینی های نوآورانه و خلاقانه بیسکوتی کیک، باعث شده تا مشتریان آن همیشه علاقه مند به سفارش دادن شیرینی و کیک های جدید باشند.

سفارش آنلاین کیک در بیسکوتی کیک

بیسکوتی کیک با داشتن سابقه 10 سال فعالیت در این حوزه، امکان سفارش آنلاین کیک و شیرینی تولد، نامزدی و … را برای کاربران فراهم ساخته است تا بتوانند بدون نیاز به مراجعه حضوری، تنها از طریق وب سایت، سفارش کیک مورد نظر خود را به انجام برسانند.

به این شکل بدون نیاز به رفت و آمد حضوری و پیگیری، تنها با ثبت سفارش آنلاین، بیسکوتی کیک، سفارش مشتری را در زمان مد نظر از بهترین مواد اولیه و درست مطابق با مشخصات سفارش، آماده کرده و در بسته بندی شکیل و عالی درب محل آدرس تحویل خواهد داد. به این ترتیب فرایند خرید کیک تولد، کیک نامزدی، شیرینی و … به مراتب ساده تر شده و دیگر نیازی به صرف زمان برای مراجعه حضوری به قنادی و انتخاب سریع مدل کیک نخواهد بود.

رضایت مشتریان و عرضه بهترین انواع کیک و شیرینی، اصلی ترین رسالت برند بیسکوتی کیک بوده و این برند قنادی طی 10 سال گذشته تلاش کرده است که بهترین شیرینی های ملل مختلف را نیز در سبد محصولات خود قرار دهد.

بیسکوتی کیک
5/5 - (1 امتیاز)