برای برگزاری جشن تولد آقایان، لازم است که تمامی ملزومات و هماهنگی ها مطابق با سبک و استایل آقایان و سلیقه آن ها باشد. به این ترتیب زمانی که قصد سفارش و خرید کیک تولد مردانه را دارید، به همان تناسب باید به سراغ طرح و مدل هایی از کیک های تولد بروید که با استایل و روحیات مردانه و برگزاری چنین جشن تولدی، هماهنگی داشته باشد. در بیسکوتی کیک، انواع طرح ها و مدل های کیک تولد مردانه عرضه شده اند و شما به راحتی می توانید از میان آن ها، کیک مورد نظر خود را انتخاب کرده و سفارش دهید.

کیک تولد مردانه
کیک تولد مردانه
کیک تولد مردانه

مدل های کیک تولد مردانه

در گروه کیک های تولد مخصوص آقایان، مدل های مختلف و متنوعی دیده می شود. اگر چه این گروه از کیک های تولد هرگز به پای کیک های تولد زنانه نمی رسند و آن تنوعی که در مدل های دخترانه و زنانه را داریم، کمتر در این گروه می بینیم؛ اما با این همه هنوز شما می توانید از خلاقیت برخوردار شده و بهترین مدل کیک تولد مخصوص آقایان را انتخاب کنید.

در وهله ی اول باید ببینید که مرد مورد نظر شما که قصد برگزاری جشن تولد یا به هر شکلی تنها خرید کیک برای او را دارید، در چه رده سنی قرار دارد. آقایان کم سن و سال تر، نوعی از کیک را پسندیده و اگر قصد خرید برای یک آقای 60 ساله را داشته باشید، اوضاع کمی متفاوت خواهد بود.

به هر ترتیب این مدل کیک ها معمولا از رنگ های سفید، مشکی، طلایی، نقره ای، سرخ و … ترکیب شده و طرح هایی شیک و رسمی دارند.

کیک تولد مردانه

به طور نمونه کیک تولد خامه ای مردانه با تزیین شکلات سفید، کیک تولد مردانه با تزیین خامه و بیسکوییت، تزیین توت فرنگی کاکائویی، تزیین سبیل به رنگ طوسی، کیک با تزیین میوه های خوش آب و رنگ، استفاده از شکلات تخته ای و … می توانند هر یک به شکلی عالی باشند.

چطور بهترین کیک تولد مردانه را انتخاب کنیم؟

برای آن که بتوانید بهترین کیک تولد در این گروه را انتخاب کنید، حتما با در نظر گرفتن روحیه و سبک و استایل مرد مورد علاقه خود، به دنبال مدلی بروید که بیشترین هماهنگی با روحیات وی را داشته باشد. به طور مثال اگر مرد مورد نظر شما یک مهندس است، می توانید کیک را به سبکی سفارش دهید که تناسبی با شغل و روحیات وی داشته باشد. این موضوع زمانی که با یک آهنگساز یا موسیقی دان روبرو باشیم، متفاوت خواهد بود.

برای آقایانی که به حوزه های ورزشی علاقه مند هستند، تنوع طرح های کیک تولد ویژه آقایان زیادی وجود دارد. کیک تولد پرسپولیس، کیک تولد رئال مادرید، کیک تولد استقلال، کیک تولد با تزیین فوندانت بدنسازی، کیک دمبل و وزنه بدنسازی، کیک ورزشکاری و … همگی از مدل هایی هستند که برای آقایان با روحیات ورزشکاری فوق العاده جذاب خواهند بود.

از این روی لازم است که پیش از هر گونه تصمیم گیری، ابتدا ملاحظه درستی نسبت به روحیات و شرایط شخصی که برای او کیک تولد خریداری می کنید، داشته، سپس به همان تناسب در میان مدل های مختلف، بهترین طرح را انتخاب کرده و سفارش دهید.

کیک تولد مردانه
کیک تولد مردانه

قیمت کیک تولد مردانه

قیمت کیک تولد مردانه بستگی به وزن و مدل کیک خواهد داشت. حتی نوع فوندانت، داشتن موز و گردو یا نداشتن آن ها، طرح و مدل نیز در نرخ نهایی کیک تاثیرگذار خواهند بود. بدیهی است که مدل های سنگین تر، دارای قیمت بالاتری در نهایت هستند.

توصیه می کنیم که با بررسی مدل های مختلف و در نظر گرفتن تمامی فاکتورها، بهترین کیک مطابق با بودجه خود را سفارش دهید. در بیسکوتی کیک می توانید از کیفیت کیک ها اطمینان خاطر داشته باشید و حتی کوچک ترین و ارزان ترین مدل نیز با بهترین کیفیت و دقت کامل، عرضه خواهد شد.

سفارش آنلاین کیک تولد مردانه

در وب سایت بیسکوتی کیک، می توانید به راحتی نسبت به سفارش آنلاین کیک تولد مردانه اقدام کنید. شما امکان بررسی مدل های مختلف و انتخاب طرح و وزن مورد نظر خود را خواهید داشت. با ثبت سفارش آنلاین، کیک مورد نظر شما از بهترین مواد اولیه تهیه شده و در زمان تعیین شده، به محل آدرس ارسال خواهد شد.

به این ترتیب بدون آن که نیازی به مراجعه حضوری باشد، می توانید بهترین مدل مناسب را انتخاب کرده و سفارش آنلاین را با ارسال سریع و بسته بندی بدون نقص، تجربه کنید.

5/5 - (1 امتیاز)