برای آن که بتوانید بهترین کیک تولد زنانه را سفارش داده و تهیه کنید، باید به روحیات لطیف زنانه و همین طور علاقه مندی های زن مورد نظر خود دقت کافی داشته باشید. شما ممکن است قصد خرید کیک تولد زنانه برای مادر، خواهر، دختر، همسر یا دوست خود داشته باشید، به هر ترتیب، باید این کیک تولد با خصوصیات و روحات و علاقه مندی های وی تناسب داشته و بتواند در شب تولدش، به اندازه کافی هیجان انگیز و خواستنی باشد.

در بیسکوتی کیک انواع کیک تولد ویژه خانم ها و دختران، در طرح و مدل های مختلف عرضه شده است و شما می توانید به راحتی از میان مدل های مختلف، بهترین کیک زنانه مورد نظر خود را انتخاب کنید.

بهترین مدل کیک تولد زنانه

همان طور که انتظار داریم بیشتر رنگ های به کار رفته در کیک های تولد زنانه، رنگ های صورتی در طیف های مختلف روشن تا تیره، رنگ سفید، طلایی، بنفش، یاسی، قرمز، گل بهی، نقره ای و مانند آن ها هستند.

کیک تولد زنانه

شما ممکن است برای یک جشن تولد دورهمی و تعداد میهمانان کم، کیک تولد یک طبقه با حداکثر وزن 2 تا 3 کیلوگرم را سفارش دهید. اما اگر کمی تعداد میهمانان شما بیشتر بوده یا به هر شکلی بخواهید جشن تولد را باشکوه تر برگزار کنید، کیک دو طبقه سفارش داده و جذابیت و جلوه بیشتری را تجربه خواهید کرد.

کیک های تولد چند طبقه با تم های پرنسسی، برج و … برای برگزار کردن جشن تولد زنانه عالی هستند و فرصت آن را خواهید داشت که از یک مدل جذاب و لوکس در این گروه انتخاب خود را انجام دهید.

به همین ترتیب استفاده از گل در مدل های مختلف در تزیین کیک های تولد زنانه بسیار رواج دارد. در صورتی که به دنبال یک مدل لطیف و زیبا هستید که روح زنانگی را در کیک تولد نشان دهد، حتما نگاهی به مدل های تزیین شده با طرح و تنوع گل های مختلف بیندازید. این گروه از کیک ها، خوشبختانه در وزن و اندازه های مختلف عرضه شده و به راحتی می توانید وزن و ابعاد مورد نظر خود را از میان آن ها انتخاب کنید.

همین طور کیک تولد با طرح تاج پرنسسی در ترکیب رنگ سفید و نقره ای، سفید و طلایی، صورتی و طلایی و … فوق العاده به نظر می رسد. معمولا این طرح کیک به صورت دو طبقه سفارش داده شده و در کنار زیبایی، شکوه زیادی را نیز با خود همراه می سازد.

کیک تولد زنانه
کیک تولد زنانه

سفارش آنلاین کیک تولد زنانه

شما می توانید به راحتی در وب سایت بیسکوتی کیک، عرضه کننده انواع کیک و شیرینی با کیفیت درجه یک، کیک تولد مورد نظر خود در تیپ کیک های تولد زنانه را سفارش داده و خرید آنلاین داشته باشید. به این صورت کیک مورد نظر شما از بهترین و تازه ترین مواد اولیه آماده سازی شده و در زمان لازم به محل آدرس ارسال خواهد شد. به این شکل می توانید بهترین تجربه سفارش و خرید کیک را داشته باشید و از طعم و کیفیت عالی و طراحی بی نظیر آن لذت ببرید.

قیمت کیک تولد زنانه

قیمت این گروه از کیک های تولد مانند دیگر مدل ها، بر اساس وزن و طرح و همین طور بافت کیک تعیین می شود. همین طور برخی از مدل ها، به طور مثال کیک های دو طبقه، به طور کلی دارای قیمت بالاتری در مقایسه با مدل های یک طبقه هستند.

سفارش کیک تولد زنانه
سفارش کیک تولد زنانه
سفارش کیک تولد زنانه

چطور بهترین کیک تولد زنانه را سفارش دهیم؟

برای آن که بتوانید بهترین کیک در این دسته بندی را سفارش دهید، پیش از هر چیزی توجه کنید که قرار است کیک به مناسبت تولد چه کسی که با شما چه نسبتی دارد، سفارش داده شود. قطعا سفارش برای تولد مادر، متفاوت از سفارش برای تولد همسر خواهد بود. کیک تولد همسر شما می تواند تم عاشقانه تری داشته باشد و شاید ترجیح بدهید که یک کیک قلب قرمز سفارش دهید. همین طور سفارش کیک برای تولد دوست، دختر و … نیز هر یک به تناسب موقعیت، علاقه مندی ها و روابط، متفاوت خواهد بود.

همین جزئیات به ظاهر کم اهمیت، در نهایت باعث خواهد شد تا بتوانید بهترین سفارش و خرید کیک تولد زنانه را داشته و این را به تجربه ای بی نظیر و فراموش نشدنی، البته با طعمی شیرین و لذت بخش، تبدیل سازید.

5/5 - (1 امتیاز)