جذاب ترین کیک که می توانید سفارش داده و خریداری کنید، کیک تولد بچه گانه است. همیشه برگزاری جشن تولد برای کودکان فوق العاده لذت بخش و هیجان انگیز بوده و همه ما از خوشحال کردن و به وجد آوردن کودکان، بسیار لذت می بریم. از این روی لازم است که حتما برای سفارش و خرید کیک تولد بچه گانه نیز نهایت دقت و وسواس را به خرج دهیم تا دقیقا همان چیزی باشد که کودک از دیدن آن مقابل خود، بی نهایت خوشحال شود.

کیک تولد بچگانه
کیک تولد بچگانه

بهترین کیک تولد بچه گانه

برای آن که بتوانید بهترین کیک تولد بچه گانه را سفارش داده و تهیه کنید، باید نگاهی دقیق به مدل های مختلف کیک های تولد کودکانه بیندازید. مدل های مختلفی از طرز تهیه کیک تولد وجود دارد که می توانید بسته به سلیقه و طبع خود و البته میهمانان خود، یکی از آن ها را انتخاب کنید.

شما قرار است برای فرزندتان تولد برپا کنید، پس بسیار مهم است که سلیقه او را مد نظر قرار دهید و آن چه را که او دوست دارد را اعمال نمایید. پس برای خوشحالی او، حتما به سلیقه اش دقت کنید.

به یاد داشته باشید که کیک های برجسته نیز برای کودکان جذابیت ویژه ای دارند. انواع مختلفی از کیک های برجسته و ایستاده وجود دارند که اغلب این کیک ها به شکل شخصیت های کارتونی هستند.

کیک تولد بچگانه
کیک تولد بچگانه

کیک تولد پسرانه با استفاده از شخصیت های کارتونی مورد علاقه پسرها، عالی خواهد شد. در مدل کیک تولد دخترانه، معمولا تمایل بیشتری به استفاده از اسمارتیز، چیپس شکلات و هر تزئین و تاپر رنگی وجود دارد. دخترها عاشق رنگ صورتی هستند و باید این موضوع را در سفارش کیک تولد دخترانه به خوبی لحاظ کنید.

قیمت کیک تولد بچه گانه

بسته به این که چه مدلی از کیک را سفارش داده و طرح آن تا چه اندازه سخت یا ساده باشد، قیمت کیک تولد بچه گانه مورد نظر شما قیمت متفاوتی خواهد داشت. این نکته را در ذهن داشته باشید که یک قیمت پایه برای خرید کیک وجود دارد و بسته به وزن و ابعاد و همین طور نقش و طرح و مواد تشکیل دهنده اضافی آن، قیمت کیک به ازای هر کیلو متفاوت خواهد بود.

به طور مثال کیک های تولد بچه گانه که برجسته بوده و از حالت صاف و تخت خارج هستند، نیاز به طراحی و زمان بیشتری برای آماده شده داشته و از این حیث طبیعی است که قیمت بیشتری نیز داشته باشند.

سفارش آنلاین کیک تولد بچه گانه

یکی از مهم ترین مواردی که در خرید کیک تولد آنلاین باید به آن توجه نمایید، کیفیت قنادی آنلاینی است که انتخاب می کنید. چرا که مسلما دوست ندارید کیک را خریداری کنید که بی کیفیت و بد مزه باشد.

مورد بعدی که همیشه اهمیت دارد، شکل و ظاهر کیک است. شما می خواهید کیکی سفارش دهید که ظاهری زیبا و جذاب دارد. از این رو شما در خرید کیک تولد آنلاین می بایست به ظاهر کیک به همان اندازه که مراجعه حضوری دارید، توجه نمایید. مانند فروشگاه ها و مغازه های فیزیکی، در قنادی های آنلاین نیز شما خواهید دید که برخی از کیک ها آماده هستند و شما می توانید در لحظه سفارش دهید، اما اگر می خواهید کیک تولدتان خاص باشد، قوانین سفارش کیک را در وب سایت قنادی مورد نظرتان چند روز پیش از تولد مطالعه کنید تا در زمان مقرر اقدام به سفارش کیک نمایید.

سفارش کیک تولد بچگانه

یکی از قابلیت های فوق العاده خرید کیک تولد آنلاین این است که شما می توانید به صورت دیجیتال کاملا تمامی مواد تشکیل دهنده کیک خود را انتخاب کنید. مثلا اگر می خواهید کیک شما حاوی موز، گردو، فندوق، خامه، تکه های شکلات و … باشد، می توانید تیک هر یک را در سفارش آنلاین کیک بزنید تا قنادی مطابق با میل شما کیک را تهیه کند. پس بهتر است تیک زدن این موارد را از یاد نبرید.

یکی دیگر از مهم ترین مواردی که در خرید کیک تولد آنلاین باید به آن توجه ویژه ای داشته باشید، زمان تحویل سفارش است. مسلما هیچ کس دوست ندارد سفارش کیک او، دیرتر از زمان مورد نظرش به دستش برسد. در بیسکوتی کیک این اطمینان خاطر به مشتریان داده شده است که پس از ثبت کامل سفارش کیک، درست در زمان لازم کیک را کاملا تازه و بدون نقص تحویل بگیرند.

5/5 - (1 امتیاز)