سفارش کیک تولد با طرح های خاص مناسب افراد در سنین مختلف، امکان آن را فراهم می کند که بدون نیاز به حضور پیدا کردن در قنادی ها و شیرینی فروشی ها، به راحتی از طریق پلتفرم سفارش آنلاین، طرح مورد نظر خود را از میان طرح های متنوع فوق العاده ای که هر روز به عدد آن ها افزوده می شود، انتخاب کرده و به راحتی در زمان مورد نظر، کیک را درب منزل تحویل بگیرید. این در واقع فرصتی است که می توانید هر نوع کیک تولد در وزن و ابعاد مختلف را سفارش داده و برای انتخاب و جستجو میان مدل های مختلف فرصت کافی داشته باشید.

برای سفارش کیک تولد به چه نکاتی توجه کنیم؟

برای آن که بتوانید بهترین سفارش کیک تولد را داشته باشید، باید به موارد مختلفی توجه داشته باشید که هر یک در نتیجه بسیار تاثیرگذار خواهند بود. به ویژه اگر این قرار است کیک مربوط به یک مراسم خاص چون تولد کودکان یا بزرگسالان باشد، باید حتما کاملا در سفارش آن دقت لازم را به خرج دهید.

سفارش کیک تولد

کیک تولد

وزن : 2.5 کیلو

قیمت حدودی: 450000

از چند روز قبل سفارش گیری انجام می شود.

کیک تولد بچگانه

کیک تولد

وزن : 3.800 کیلو

قیمت حدودی: 900000

از چند روز قبل سفارش گیری انجام می شود.

کیک تولد پسرانه

کیک تولد

وزن : 3.5 کیلو

قیمت حدودی: 650000

از چند روز قبل سفارش گیری انجام می شود.

کیک تولد

کیک تولد

وزن : 4 کیلو

قیمت حدودی: 700000

از چند روز قبل سفارش گیری انجام می شود.

کیک تولد دخترانه

کیک تولد

وزن : 3 کیلو

قیمت حدودی: 550000

از چند روز قبل سفارش گیری انجام می شود.

ماکارون

ماکارون

وزن :

قیمت حدودی: دونه ایی 20000

از چند روز قبل سفارش گیری انجام می شود.

کیک تولد

کیک تولد

وزن : 6 کیلو

قیمت حدودی: 800000

از چند روز قبل سفارش گیری انجام می شود.

کیک نامزدی

کیک تولد

وزن : 6 کیلو

قیمت حدودی: 1.500.000

از چند روز قبل سفارش گیری انجام می شود.

وزن کیک

نخستین چیزی که باید حتما در نظر بگیرید وزن کیک است. در صورتی که می خواهید یک کیک تولد سفارش دهید، باید پیش از هر چیزی تعداد نفراتی که قرار است در میهمانی شما حضور داشته باشند را برآورد کرده و وزن کیک را مطابق با تعداد میهمانان سفارش دهید. به طور مثال در صورتی که قرار است 20 میهمان در جشن تولد حضور داشته باشند، سفارش یک کیک 1.5 کیلوگرمی قطعا اشتباه بوده و کیک برای تقسیم کردن و پذیرایی میان میهمانان کم خواهد بود.

به همین شکل برای یک جشن تولد خودمانی 10 نفره، سفارش دادن یک کیک 4 کیلویی اشتباه است و قطعا میزان زیادی از کیک اضافه خواهد بود.

از این روی پیش از هر چیزی با تخمین تعداد نفراتی که در مراسم جشن تولد حضور خواهند داشت، وزن کیک را حساب کنید. حتما کمی بیشتر از تعداد نفرات را در نظر بگیرید. همیشه این احتمال وجود دارد که برخی از میهمانان شما، مایل به میل کردن حجم بیشتری کیک باشند و نباید وزن کیک و تعداد میهمانان را دقیق و سر به سر حساب کرده باشید.

طرح کیک

طرح و مدل کیک نیز از مهم ترین چیزهایی است که در سفارش یک کیک تولد به آن پرداخته می شود. اگر این کیک قرار است برای تولد دختر کوچولوی شما باشد، احتمالا به سراغ طرح های دخترانه می روید و اگر قرار باشد برای برگزاری جشن تولد پسر کوچولوی خود، یک کیک تولد سفارش دهید، مدل های پسرانه برایتان جذاب خواهد بود. به همین ترتیب سفارش کیک تولد مناسب نوجوان دختر و نوجوان پسر، جوانان و بزرگسالان، هر کدام به شکلی متفاوت است.

با جستجوی دقیق و باحوصله میان طرح های مختلف کیک تولد، می توانید به راحتی بهترین طرح کیک مطابق با نیاز خود را انتخاب کرده و سفارش دهید. البته در نظر داشته باشید که غالبا طرح های مختلف کیک های تولد در یک تناسب با وزن آن ها قرار دارند. به این شکل این احتمال وجود خواهد داشت که برای سفارش کیک با طرح به طور مثال باب اسفنجی، حتما نیاز به سفارش کیک بالای 3 کیلوگرم داشته باشید. در واقع این محدودیتی است که حین سفارش کیک باید در نظر بگیرید.

بهترین کیک تولد تهران

سفارش کیک با طرح دلخواه

سفارش کیک تولد خانگی

سفارش کیک تولد در تهران

رنگ و طعم خامه

رنگ و طعم خامه کاملا سلیقه ای است و در شرایطی که شما کیک با طرح خاص را سفارش می دهید، در اکثر مواقع دیگر امکان انتخاب آن را نخواهید داشت. به همان کیک طرح باب اسفنجی برگردیم. برای چنین کیکی شما نمی توانید کیک با رنگ خامه شکلاتی سفارش دهید. اما در صورت تمایل در بیشتر مواقع سفارش کیک تولد، می توانید رنگ خامه داخل بافت کیک را انتخاب کنید و رنگ خامه روی آن، مطابق با طرح و مدل کیک باشد.

نوع بافت اسفنجی کیک

در صورتی که سفارش کیک تولد را از جای معتبر انجام دهید، بافت اسفنجی کیک دارای کیفیت به مراتب بهتری خواهد بود. با این همه در زمان سفارش آنلاین کیک، به این مورد توجه داشته باشید.

ابعاد کیک

بسته به مدل و وزن کیک، ابعاد آن متفاوت خواهد بود. با این همه لازم است که شما نیز به این مورد توجه داشته باشید. گاهی اوقات علاقه مند به داشتن یک کیک تولد بزرگ هستیم و این موضوع باید در زمان سفارش، مورد توجه قرار بگیرد. همین طور برخی اوقات به دنبال کیک های تولد کوچک تر هستیم و باید این موضوع نیز موقع سفارش دادن لحاظ شود.

سفارش کیک تولد لاکچری

برای سفارش کیک تولد لاکچری، به سراغ مدل هایی می رویم که دارای طرح های خاص و لوکس باشند. استفاده از تزئینات طلایی یا نقره ای در کیک های تولد لاکچری رواج داشته و معمولا این سبک کیک ها برای تولد نوجوانان، جوانان و بزرگسالان مورد استفاده قرار می گیرد.

سفارش کیک با طرح دلخواه

شما می توانید با دنبال کردن مدل های مختلف کیک تولد، سفارش کیک با طرح دلخواه خود را داشته باشید. حتی در صورتی که مایل به انداخته شدن یک تصویر و عکس روی کیک تولد باشید، این امکان برای شما وجود خواهد داشت.

سفارش آنلاین کیک

سفارش آنلاین کیک تولد، یکی از راهکارهای عالی خرید کیک تولد با مدل های مختلف است که طی آن نیازی به حضور فیزیکی در قنادی نداشته و می توانید به راحتی با چند کلیک، کیک تولد مورد نظر خود را انتخاب کرده و سفارش دهید.

کلام آخر

با سفارش کیک تولد به صورت آنلاین، می توانید بهترین طرح و مدل مورد نظر خود را از میان مدل های مختلف کیک تولد سفارش داده و در زمان مد نظر، تحویل بگیرید.

5/5 - (5 امتیاز)