سفارش کیک تولد خانگی

امروزه سفارش کیک و سفارش شیرینی جای خود را در همه مجالس و مراسم باز کرده است. یکی از عوامل مهم در برگزاری مراسمی مانند جشن تولد، عروسی، دفاعیه و ختم، نوع شیرینی انتخاب شده برای این مراسم است. بنابراین هنگام سفارش کیک و شیرینی باید نکات زیادی را در نظر گرفت. مثلا برای سفارش کیک تولد باید به ذائقه متولد شده توجه کرد و تعداد نفرات حاضر در مراسم را نیز در نظر گرفت تا به اشتباه برای 10 نفر کیک تولد دو نفره سفارش داده نشود. همچنین هنگام سفارش کیک تولد باید دقت شود که به جای سفارش آب نبات خیس، نبات خشک سفارش داده نشود. در مقابل، در دنیای پرشتاب امروزی که مردم بسیار مشتاق هستند همه چیز را به سرعت انجام دهند و با وجود اینترنت، امکان سفارش آنلاین کیک و سفارش آنلاین شیرینی خیال و لباس مراسم را کمتر می کند. علاوه بر این، سفارش آنلاین کیک به شما گزینه های بیشتری برای انتخاب طرح کیک می دهد. در ادامه به عوامل موثر در هزینه سفارش آنلاین کیک و شیرینی می پردازیم:

نوع کیک بر قیمت سفارش آنلاین کیک تاثیر دارد

اولین عاملی که بر قیمت سفارش آنلاین کیک تاثیر می گذارد، نوع کیکی است که شما سفارش می دهید. قیمت سفارش کیک تولد بسته به مواد استفاده شده برای پخت کیک و نوع تزیینات استفاده شده برای آن متفاوت است. بنابراین برای سفارش کیک با قیمت مناسب باید به تفاوت کیک ها توجه کنید. از آنجایی که سفارش کیک فوندانت مستلزم تهیه خمیر فوندانت به طور جداگانه است، به عنوان مثال، قیمت سفارش کیک تولد فوندانت ممکن است بیشتر از قیمت سفارش کیک تولد با روکش خامه باشد. همچنین قیمت سفارش کیک خانگی با قیمت سفارش کیک مناسب مانند سفارش خمیردندان بسیار متفاوت است; چون معمولا کیک های خانگی تزیین نمی شوند اما کیک های دندانی یا کیک بچه با عروسک یا عروسک خمیری تزیین می شوند و در نتیجه قیمت سفارش کیک افزایش می یابد.

کیک خانگی
سفارش کیک خانگی
کیک خانگی
سفارش کیک خانگی
سفارش کیک خانگی

نوع شیرینی بر هزینه سفارش آنلاین شیرینی تاثیر دارد

به یاد داشته باشید که در سفارش آنلاین شیرینی، درست مانند سفارش آنلاین کیک، نوع شیرینی بر روی مبلغ نهایی سفارش آنلاین شیرینی تاثیر مثبت دارد. به عنوان مثال قیمت سفارش آنلاین شیرینی دانمارکی با قیمت سفارش آنلاین شیرینی خامه ای متفاوت است. ضمن اینکه قیمت انواع شیرینی فرانسوی با شیرینی شهرهای مختلف ایران متفاوت است. مثلا سفارش ماکارون بیشتر از سفارش شیرینی قزوینی است. اما به یاد داشته باشید که به طور کلی قیمت سفارش شیرینی شیرین بیشتر از قیمت سفارش شیرینی خشک است.

کیک تولد خانگی
کیک تولد خانگی
کیک تولد خانگی
سفارش کیک تولد خانگی
سفارش کیک تولد

نکاتی که در رابطه بفارش کیک تولد باید به انها دقت کنید

مرحله دوم و سوال دوم این است که وزن کیک چقدر است که نیاز شما را برآورده کند؟ معمولا وزن کیک می تواند از یک کیلوگرم تا هفت کیلوگرم متغیر باشد. البته اکثر شیرینی ها و بسیاری از کیک ها محدودیت هایی مانند حداقل وزن سفارش یا هماهنگی سفارش دارند. بنابراین باید وزن سفارش مورد نظر خود را انتخاب کنید. معمولاً هنجار وزن کیک حدود 120-150 گرم برای هر نفر است. به عنوان مثال، برای یک مهمانی با 10 مهمان، حداقل کیکی که نیاز دارید یک کیک به وزن 1.5 کیلوگرم است. طبیعی است که با توجه به تعداد مهمانان در مراسم هایی مانند عروسی، وزن کیک به حدود 6-7 کیلوگرم می رسد.
وقتی صحبت از طراحی کیک به میان می آید، انتخاب ها بسیار سخت می شود. با توجه به تنوع زیاد کیک ها، خریدار باید کمی حوصله به خرج دهد تا با راهنمایی گیرنده کیک، محصول نهایی تهیه شده توسط شیرینی پز، بیشترین تطابق را با خواسته شما داشته باشد.

امتیازتان را با ما به اشتراک بگذارید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.