سفارش کیک استقلال پرسپولیس

کیک استقلال پرسپولیس از دسته کیک های بسیار پرطرفدار برای نوجوان، جوانان و حتی بزرگسالان است. به طور کلی تمام افرادی که به بازی فوتبال علاقه مند هستند، سفارش کیک استقلال پرسپولیس را به عنوان یک گزینه عالی در نظر می گیرد. به ویژه پسرهای نوجوان و جوان، عاشق سفارش چنین کیکی بوده و از داشتن کیک تولد یا هر مراسم دیگری با داشتن تم فوتبالی هیجان زده می شوند.

چطور بهترین سفارش کیک استقلال پرسپولیس را داشته باشیم؟

برای این که بتوانید بهترین سفارش کیک استقلال پرسپولیس را رقم بزنید، لازم است که پیش از هر چیزی در خصوص تعداد میهمانان خود بررسی درستی به عمل آورده و مطمئن شوید که وزن کیک که قرار است سفارش دهید، برای این تعداد میهمان مناسب باشد.

پس از آن به مدل های مختلف این کیک های فوتبالی نگاهی بیندازید. قطعا طرح های متنوعی برای تهیه یک کیک با مفهوم تیم های فوتبالی پرسپولیس و استقلال وجود دارد؛ اگر چه ترکیب رنگ تمام آن ها قرمز و آبی خواهد بود. با این همه بسته به سن شخصی که قرار است کیک را برای وی سفارش دهید، خوب است که نگاهی به مدل های مختلف انداخته و به همان تناسب سفارش کیک تولد دهید. به این شکل می توانید مطمئن باشید که ضمن آن که وزن کیک برای تعداد میهمانان شما مناسب است، طرح و ترکیب بندی آن نیز دوست داشتنی و جذاب خواهد بود.

سفارش کیک استقلال پرسپولیس
سفارش کیک استقلال پرسپولیس
کیک استقلال پرسپولیس
کیک استقلال پرسپولیس

از تزئینات همراه با کیک پرسپولیس استقلال غافل نشوید

برای آن که مراسم جشن تولد یا هر مراسم دیگری که کیک را بابت آن سفارش می دهید، بهترین جذابیت را داشته باشد؛ حتما از تزئینات و تم تولد متناسب با کیک فوتبالی خود غفلت نکنید. به این شکل جذابیت مراسم شما بیشتر شده و می توانید بهترین بهره برداری از فضای آن را داشته باشید. خوشبختانه تم های تولد پرسپولیس استقلال بسیاری وجود داشته و شما به راحتی می توانید تم تولد متناسب با آن را از میان انواع تم های تولد انتخاب کرده و در ترکیب با کیک تولد سفارشی خود از آن استفاده کنید.

کیک استقلال
کیک پرسپولیس
کیک تولد استقلال
کیک تولد پرسپولیس

قیمت کیک پرسپولیس استقلال

قیمت کیک پرسپولیس استقلال با توجه به وزن کیک و همین طور ابعاد آن تعیین شده و البته این نرخ به شرایط روز و قیمت مواد اولیه نیز بستگی مستقیم دارد. در حقیقت نمی توان به صورت قطعی یک قیمت مشخصی برای کیک پرسپولیس استقلال اعلام کرد و باید بسته به زمان سفارش کیک و همین طور وزن مورد دلخواه خود، در خصوص قیمت کیک پرسپولیس استقلال راهنمایی دریافت کنید.

4.6/5 - (25 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.